ویژگی های خرید از الکبازار

تنوع زیاد کالا:

احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده که وقتی وارد فروشگاه اینترنتی مختلف میشوید، به علت تنوع محصولات، براتون سردرگمی بوجود میاد و این مهم، حتما در انتخاب محصول و خرید تاثیر گذار خواهد بود.
اما در الکبازار اصلا نگران این موضوع نباشید. با توجه به تنوع زیاد کالا در فروشگاه این فروشگاه ، تیم طراحی و تبلیغاتی تمام توان خود را گذاشته اند تا مشتریان الکبازار در فضایی کاملا امن، بتوانند محصول خود را جستجو ، اطلاعات مورد نظر را دریافت کنند و خریدی بدون دردسر داشته باشند.

پشتیبانی تلفنی ٢۴ ساعته:

تیم فروش الکبازار از ساعت ٩ صبح الی ٧ بعدازظهر در خدمت مشتریان محترم خود می باشد.
در صورت در خواست پشتیبانی در ساعاتی غیر از ساعات ذکر شده، می توانید در واتز اپ با شماره های ذکر شده در قسمت ارتباط با الکبازار با ما در ارتباط باشید.

روش پرداخت:

فروشگاه اینترنتی الکبازار به استحضار میرساند،
پرداخت کلیه سفارشات توسط درگاه امن و مطمئن زرین پال انجام میشود و امید است که سابقه و شهرت این درگاه خیال تمام مشتریان عزیز رو برای پرداخت سفارشات راحت کند.
اما چنانچه به هر دلیلی مشتری مایل پرداخت اینترنتی نباشد، فروشگاه الکبازار روش دیگری برای مشتریان دارد.
از انجایی که فروشگاه الکبازار به صورت فیزیکی و در مکان معتبری از بازار نیز دارای فروشگاه میباشد، شما می توانید از طریق تماس با فروشگاه از ساعت ٩ صبح الی ٧ بعدازظهر، خرید خود را به صورت سنتی توسط ارتباط با کارشناسان فروش الکبازار انجام دهید.

روش های مختلف ارسال:

صادقانه لازم به ذکر است که تصمیم در این موضوع ساعات زیادی از جلسات فکر تیم فروش الکبازار را به خود اختصاص داد و نسبت به تجربه ای که در این مدت حاصل شد، نتیجه ی جلسات از این قرار است.
با توجه به تنوع زیاد کالا، جزئی بودن مارژین سود و کم حجم بودن بسیاری از انها، تیپاکس بهترین و به صرفه ترین روش برای مشتریان شهرستان، و پیک بهترین روش برای دریافت محصولات توسط مشتریان تهران میباشد.
امید است که این روش ها راحتی و سهولت را برای مشتریان الکبازار به ارمغان اورد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به فروشگاه الکبازار می باشد.
Copyright © 2019 - 2022 Elecbazar